Blok na fixy Marker Pad SMLT A4 100g, 50 listů
Kód: MB-50TSSouvisející produkty
Umělecký popisovač Pitt Artist Pen B štětcový - bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
69 Kč
Umělecký popisovač Pitt Artist Pen B Portrait štětcové, sada 12 ks - obličejové barvy
Skladem
(2 ks)
855 Kč
Detailní popis produktu
Blok Marker Pad SMLT obsahuje 100 g/m2 listy přizpůsobené na fixy a markery. 50 archů svázaných kroužkovou vazbou do bloku jsou o formátu A4.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na fixy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644586906 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
