Skicák Drawing SMLT A4 120 g, 60 listů
Kód: PB-60TSSouvisející produkty
Umělecké pastelky Faber-Castell Polychromos 110036 sada 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 621 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Detailní popis produktu
Skicák s bílým papírem Drawing je ideální na kresbu, skici a náčrty suchými médii, jako je tužka, pastelka, uhly, rudky, pastely apod. Blok obsahuje 60 listů a gramáži 120 g / m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644585749 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
