Šedý skicák Grey SMLT A4 180 g, 30 listů
Kód: EB-30TS/GREYSouvisející produkty
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV36 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
372 Kč
Sada suchých pastelů TOISON DOR 48 barev Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
707 Kč
Suché pastely Derwent Pastel Pencil, 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
564 Kč
Detailní popis produktu
Skicák SMLT Grey s šedými listy je ideální na suchou kresbu. Pevný, poměrně tvrdý papír je o gramáži 180 g/m2 a formátu A4, blok obsahuje 30 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644588986 |
| Barva: | šedá |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
