Skicák Cream SMLT A4 80 g, 100 listů
Kód: EB-100TS/CSouvisející produkty
–3 %
Pastelky Goldfaber 114736 sada 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
909 Kč
Tužka mechanická kleštinová padací 5,6 mm kovová Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
113 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Detailní popis produktu
Skicák s přírodně krémovým papírem je ideální na kresbu, skici a náčrty suchými médii, převážně však na tužky a pera. Blok obsahuje 100 listů a gramáži 80 g / m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644585893 |
| Barva: | krémová |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
