Hnědý akvarelový blok SMLT Brown Watercolor Pad A4 280 g, 35 listů
Kód: AB-35TS/BSouvisející produkty
FineTec F0600 akvarelové barvy Pearl Metalics 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 149 Kč
Kuretake Gansai Tambi - Akvarelové barvy sada 24 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
881 Kč
Kuretake Gansai Tambi Gem Colors - Metalické akvarelové barvy sada 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Detailní popis produktu
Akvarelový blok pro malbu vodovými barvami, metalickými akvarelovými barvami, temperou, kvašem a dalšími. Tento hnědý tvrdý papír je ideální také na suchou kresbu pastely. Listy jsou o formátu A4, gramáži 280 g/m2, v bloku je obsaženo 35 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644589037 |
| Barva: | hnědá |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
