Blok na fixy Marker SMLT A4 100 g, 25 listů
Kód: MS-25Související produkty
Detailní popis produktu
Blok Marker SMLT obsahuje 100 g/m2 listy přizpůsobené na fixy, linery, popisovače a markery. 25 archů lepených do bloku jsou o formátu A4.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na fixy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4770644586920 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
