Skicák Cream SMLT A5 80 g, 70 listů
Kód: 5EB-70TS-CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skicák s přírodně krémovým papírem je ideální na kresbu, skici a náčrty suchými médii, převážně však na tužky a pera. Blok obsahuje 100 listů a gramáži 80 g / m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644585886 |
| Barva: | krémová |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
