Akvarelový papír Canson Montval blok 18 x 25 cm, 300 g, 12 listů
Kód: 200807317Související produkty
Detailní popis produktu
Canson Montval je vysoce kvalitní akvarelový papír na všechny mokré techniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148958073176 |
| Formát papíru: | 18 x 25 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 12 |
| Použití: | Na mokré techniky |
Akce
–5 %
Akvarelový papír Canson Montval blok 36 x 48 cm, 300 g, 12 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
373 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
