Akvarelový papír Canson Montval - jednotlivé archy (300 g, 50 x 65 cm)
Kód: 200801102Související produkty
Faber-Castell Watercolours - 24 akvarelových barev v 9 ml tubách, míchací paleta, štětec č. 6
Skladem
(1 ks)
567 Kč
Akce
–3 %
Sada akvarelových granulujících barev White Nights - 12 ks
Dočasně vyprodáno
533 Kč
Akvarelové barvy Mungyo Gallery Professional 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
896 Kč
Akce
–3 %
Akvarelové barvy White Nights 35 barev, plechová kazeta
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 757 Kč
Detailní popis produktu
Canson Montval je vysoce kvalitní akvarelový papír na všechny mokré techniky. Lze jej zakoupit v jednotlivých arších, nebo také v blocích po 12 listech. Formáty bloků Montval jsou 18x25 cm, 24x32 cm nebo 36x48 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148958011024 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | 50 x 65 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Na mokré techniky |
Akce
–5 %
Akvarelový papír Canson Montval blok 36 x 48 cm, 300 g, 12 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
373 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
