Akvarelový papír Canson Montval blok A4 300g 12 listů kroužkový
Kód: 200807160Související produkty
Sakura Koi akvarely v pánvičkách 12 ks – metalické a fluorescenční barvy + plnitelný štětec
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Kuretake Gansai Tambi metalické akvarelové barvy 24 ks – limitovaná iridescentní sada
Skladem
(1 ks)
1 566 Kč
Akvarelové barvy Leningrad 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
915 Kč
Detailní popis produktu
Canson Montval je vysoce kvalitní akvarelový papír na všechny mokré techniky.
Akvarelový blok Canson Montval je složka 12 akvarelových papírů spojených kroužkovou vazbou na krátké straně. Papír má formát A4 a listy jsou o gramáži 300g/m2. Tento akvarelový papír je bez acidů a má dlouhou životnost. Je ošetřen proti plísním. Byl vyroben ze 100% celulózy. Montval - papír vrcholné kvality je ideální pro studenty i profesionály. Může být použit na všechny mokré techniky: akvarel, temperové a akrylové barvy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3148958071608 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Akce
–5 %
Akvarelový papír Canson Montval blok 36 x 48 cm, 300 g, 12 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
373 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
