Montval akvarelový blok 300 g, kroužková vazba 13,5 x 21 cm 12 listů
Kód: 200807156Související produkty
Detailní popis produktu
Papír Montval byl vyvinut Gaspardem Maillolem na začátku 20. století a firmou Canson byl na jeho objednávku vyráběn. Od té doby se tato papírová kvalita neustále zlepšuje. Je bez kyselin, dlouhověký, odolný proti plísním a vyráběný z 100% celulózy. Tento vynikající akvarelový papír je ideální volbou pro studenty i profesionály. Lze ho snadno používat a umožňuje snadné korekce. Montval je k dispozici v různých variantách, buď studeně lisovaný, nebo s povrchovou strukturou "snow grain". Navíc je dostupný v různých formách, včetně listů, bloků a dalších, takže uspokojí potřeby všech uživatelů. Je vhodný pro širokou škálu mokrých technik, včetně akvarelů, temper a akrylů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
