Akvarelový papír Canson Montval - blok 16 x 28,4 cm 300g 12 listů kroužková vazba
Kód: 518413002Související produkty
FineTec Premium F7002 High Chroma - akvarelové perleťové a metalické barvy, sada 6 barev
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Koh-i-Noor vodové barvy velké průměr 30 mm 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
187 Kč
FineTec F0600 akvarelové barvy Pearl Metalics 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 149 Kč
Akvarelové barvy Leningrad 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
915 Kč
Kuretake Gansai Tambi - Akvarelové barvy sada 24 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
881 Kč
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Canson Montval v spirálově svázaném bloku s dvanácti listy papíru. Formát 16 x 28,4 cm.
Neobsahuje kyseliny. Má vynikající životnost a je ošetřený proti tvorbě plísní. Velmi vhodný jako cvičný papír. Papír odpouští chyby, lze provést opravy.
Je vhodný pro všechny mokré techniky: akvarel, kvaš i akryl.
Velikost 16 x 28,4cm, obsahuje 12 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3148950098900 |
| Formát papíru: | 16 x 28,4 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 120 |
| Použití: | Na mokré techniky |
Akce
–5 %
Akvarelový papír Canson Montval blok 36 x 48 cm, 300 g, 12 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
373 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
