Kovový kruh na lapač snů 50 cm, bílý
Kód: 3471 157Související produkty
Detailní popis produktu
Drátěný kruh na výrobu lapače snů. Různé průměry. Kruh pro lapač snů je vyroben z ocelového drátu průměr 3 mm. Kruh je celistvý - odporově svařený, povrchová vrstva bílý email.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy na lapače snů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4036159543330 |
| Barva: | bílá |
| Provedení: | Kruh |
| Průměr: | 50 cm |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr drátu: | 3 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Kovový kruh na lapač snů 10 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(17 ks)
59 Kč
Kovový kruh na lapač snů 15 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(20 ks)
65 Kč
Kovový kruh na lapač snů 30 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
78 Kč
Kovový kruh na lapač snů 35 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(15 ks)
90 Kč
Kovový kruh na lapač snů 45 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
56 Kč
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
MN
Mgr. Agnesa Navrátilová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Super, dodání do druhého dne
5
AB
Andrea Bartošová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2024
Ano, spokojenost. Splnilo účel, který mělo.
5
LU
Lenka Urblíková
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2024
Naprosto perfektní
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
