Kovový kruh na lapač snů 40 cm, bílý
Kód: 3471 155Související produkty
Detailní popis produktu
Drátěný kruh na výrobu lapače snů. Různé průměry. Kruh pro lapač snů je vyroben z ocelového drátu průměr 3 mm. Kruh je celistvý - odporově svařený, povrchová vrstva bílý email.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy na lapače snů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4036159543316 |
| Barva: | bílá |
| Provedení: | Kruh |
| Průměr: | 40 cm |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr drátu: | 3 mm |
Kovový kruh na lapač snů 10 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(17 ks)
59 Kč
Kovový kruh na lapač snů 15 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(20 ks)
65 Kč
Kovový kruh na lapač snů 30 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
78 Kč
Kovový kruh na lapač snů 35 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(15 ks)
90 Kč
Kovový kruh na lapač snů 45 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
56 Kč
Kovový kruh na lapač snů 50 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
126 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
