Kovový kruh na lapač snů 30 cm, bílý
Kód: 3471 153Související produkty
Peříčka 6 - 10 cm, 10 g bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(9 bal)
35 Kč
Detailní popis produktu
Drátěný kruh na výrobu lapače snů. Různé průměry. Kruh pro lapač snů je vyroben z ocelového drátu průměr 3 mm. Kruh je celistvý - odporově svařený, povrchová vrstva bílý email.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy na lapače snů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4036159526531 |
| Barva: | bílá |
| Provedení: | Kruh |
| Průměr: | 30 cm |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr drátu: | 3 mm |
Kovový kruh na lapač snů 10 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(17 ks)
29 Kč
Kovový kruh na lapač snů 15 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(20 ks)
32 Kč
Kovový kruh na lapač snů 35 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(16 ks)
45 Kč
Kovový kruh na lapač snů 45 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
59 Kč
Kovový kruh na lapač snů 50 cm, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
70 Kč
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
VH
Věra Havlínová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2022
úplně super kruhy na výrobu lapačů snů a jiných kreativních věcí
5
MH
Miroslava Háková
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2022
Spokojenost
5
SH
Soňa Havrdová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2022
Dobrá cena, rychlé dodání
5
+ Dobrá cena
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
