Kovový kruh na lapač snů 45 cm, bílý
Kód: 3471 156Související produkty
Detailní popis produktu
Drátěný kruh na výrobu lapače snů. Různé průměry. Kruh pro lapač snů je vyroben z ocelového drátu průměr 3 mm. Kruh je celistvý - odporově svařený, povrchová vrstva bílý email.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy na lapače snů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4036159543323 |
| Barva: | bílá |
| Provedení: | Kruh |
| Průměr: | 45 cm |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr drátu: | 3 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
