Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A3, 90 g, 100 listů, drátěná vazba
Kód: 56629742Související produkty
Canson XL Skicák A2 90g 60 listů, kroužková vazba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
576 Kč
Akrylové barvy EASY 923458 sada 12 barev paleta 2 štětce
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
168 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 6 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
480 Kč
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 18 x 36 ml EFFECT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
910 Kč
Detailní popis produktu
Italský Fabriáno Schizzi je náčrtkový papír s lehkým zrnem v bloku s kroužkovou vazbou na horní straně. Papír má jemný slonovinový odstín. Skicák Fabriano Schizzi se vyrábí za pomoci energie z vodní elektrárny.
Skicák je ideální pro tužky i pastelky, přírodní uhly, grafit, sépie, rudky, pastel, linery a gesso.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348169413 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 100 |
| Použití: | Na suché techniky |
Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A4, 90 g, 120 listů, drátěná vazba na delší straně
Dočasně vyprodáno
275 Kč
Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A5, 90 g, 60 listů, drátěná vazba na delší straně
Dočasně vyprodáno
64 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
