Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A2, 90 g, 60 listů, lepený
Kód: 57742594Související produkty
Detailní popis produktu
Italský Fabriano Schizzi je náčrtkový papír s lehkým zrnem v bloku s lepenou vazbou na horní straně. Papír má jemný slonovinový odstín. Skicák Fabriano Schizzi se vyrábí za pomoci energie z vodní elektrárny.
Skicák je ideální pro tužky i pastelky, přírodní uhly, grafit, sépie, rudky, pastel, linery a gesso.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348171546 |
| Formát papíru: | A2 (42 x 59,4 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 120 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Určeno pro: | Tužka, křída, uhel, pastel |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
