Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A4, 90 g, 120 listů, drátěná vazba na delší straně
Kód: 52129766Související produkty
Akce
–19 %
Akrylové barvy EASY sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
169 Kč
Akrylové barvy v kelímku Marabu Acrylic Paints set PASTELL 6x3,5ml
Dočasně vyprodáno
92 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 6 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
480 Kč
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 5 x 100 ml pastelové barvy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
405 Kč
Detailní popis produktu
Italský Fabriáno Schizzi je náčrtkový papír s lehkým zrnem v bloku s kroužkovou vazbou na horní straně. Papír má jemný slonovinový odstín. Skicák Fabriano Schizzi se vyrábí za pomoci energie z vodní elektrárny.
Skicák je ideální pro tužky i pastelky, přírodní uhly, grafit, sépie, rudky, pastel, linery a gesso.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348171508 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 120 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
–17 %
Fabriano SCHIZZI - skicovací blok A2, 90 g, 60 listů, lepený
Dočasně vyprodáno
371 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
