Canson XL Skicák A2 90g 60 listů, kroužková vazba
Kód: 200787106Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák na suché techniky ve velkém formátu A2. 60 listů je svázáno v kroužkové vazbě. Náčrtkový papír o gramáži 90 g/m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148957871063 |
| Formát papíru: | A2 (42 x 59,4 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
| ? video_2: | https://youtu.be/7hk6nfj2pno |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
