Canson XL Skicák A5 90g 60 listů, kroužková vazba na krátké straně
Kód: 200787220Související produkty
–7 %
Suché pastely Derwent Pastel Pencil, 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
564 Kč
–9 %
Tužky Faber-Castell Pitt Graphite Matt 11 ks 115220
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
460 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Detailní popis produktu
https://youtu.be/7hk6nfj2pno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148957872206 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
| ? video_2: | https://youtu.be/7hk6nfj2pno |
Canson XL Skicák A4 90g 120 listů kroužková vazba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
222 Kč
Canson XL Skicák A2 90g 60 listů, kroužková vazba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
576 Kč
Canson XL Skicák 30 x 30 cm, 90g, 120 listů, kroužková vazba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
292 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
