Fabriano 1264 Sketch - skicovací blok A3, 90 g, 120 listů, drátěná vazba
Kód: 19100639Související produkty
Detailní popis produktu
Skicovací papír Fabriano 1264 Sketch má lehce slonovinový povrch s jemným zrnem.
Papír doporučujeme pro všechny techniky kreslení.
Dostupné ve formátu: A3, A4, A5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348212058 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 120 |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
