Akvarelový papír v bloku - SM•LT STAR T Pad Watercolor A5, 240g, 20 listů
Kód: 5AS-20-240-FSCSouvisející produkty
ZDARMA
DERWENT Inktense akvarelové pastelky 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 719 Kč
Detailní popis produktu
Objevte kvalitní papír na akvarel pro začátečníky a hobby umělce. Tento akvarelový blok obsahuje 20 listů silného papíru o gramáži 240 g/m², který má výraznou strukturu a skvěle absorbuje vodové barvy, akvarel, kvaš i inkousty.
Papír je přírodně bílý, bez kyselin (acid-free), s neutrálním pH, což zajišťuje dlouhou životnost bez žloutnutí. Blok je lepený na horní straně, vybavený pevným kartonovým podkladem a stylovým kraftovým přebalem s přírodním potiskem.
Ideální pro malování v ateliéru i na cestách. Dostupný ve formátech A5, A4, A3.
✅ Vhodný pro:
- akvarelové barvy
- vodové barvy
- inkoust
- kvaš
Bez acidů, pH neutrální



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4770644591108 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Textura papíru: | hrubá |
Černý papír Blok Smlt Star Pad Black A4, 120g, 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
