Skicák s přírodním papírem Smlt Star Pad Brown Natur A5, 125g, 20 listů
Kód: 5ES-20-125-NTBSouvisející produkty
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Detailní popis produktu
Hnědý přírodní papír na kresbu, náčrty a skicování se 125 g/m2. Skicák je nejlepší na tužky, popisovače, pera, markery a případně uhly. Záda bloku tvoří pevný karton a přebal je taktéž z přírodního kraftového papíru se stylovým potiskem. Papír na kresbu v tomto bloku pro začínající umělce ( Start Pad ) je ze 100% recyklovaný. Formát je A5.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644588504 |
| Barva: | hnědá |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
Černý papír Blok Smlt Star Pad Black A4, 120g, 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
179 Kč
SMLT Start bloky na akvarel, akryl a natur blok
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
