Černý papír Blok Smlt Star Pad Black A5, 120g, 20 listů
Kód: 5PS-20/BLACKSouvisející produkty
–1 %
Akrylový popisovač Uni Posca 3M 0,9 - 1,3 mm bílý 1
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
57 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Detailní popis produktu
Černý papír 120 g/m v bloku. Blok má pevná kartonový záda a přebal z přírodního kraftového papíru, je lepený na horní straně. Papír je z 30% recyklovaný. Velikost bloku je A5. Černý polo karton je vhodný na kontrastní kresbu suchými médii např. Bílá suchá křída, olejová křída, pastel, pastelka, gelový roller, dále také na popisovače na akrylové bází jako je Posca, Monami 460 a 463, lakový popisovač a nebo pigmentový fix Pitt Artist Pen bílý a metalický.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644588542 |
| Barva: | černá |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Položka byla vyprodána… | |
Černý papír Blok Smlt Star Pad Black A4, 120g, 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
