Papír na fixy Blok Smlt Star Pad Marker A4, 70g, 20 listů
Kód: MS-20Související produkty
Umělecký popisovač Pitt Artist Pen S 0,3 mm - černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
68 Kč
–15 %
Umělecký popisovač Pitt Artist Pen sada 4 ks (XS S F M) - černé
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
258 Kč
Umělecký popisovač Pitt Artist Pen B Portrait štětcové, sada 12 ks - obličejové barvy
Skladem
(2 ks)
855 Kč
Detailní popis produktu
Blok obsahuje papír na markery, popisovače a fixy různých druhů či gelová pera. Skicák na fixu má hladký jemný papír, který není savý a nepropisuje se na spodní listy. Blok má pevná záda z kartonu a přebal z přírodního kraftového papíru se stylovým potiskem. Gramáž papíru je 70 g/m2 (75 g/m2), velikost A4. Papír je pH neutrální a bez acidů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na fixy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644588412 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Černý papír Blok Smlt Star Pad Black A4, 120g, 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
