Skicák XL Dry Mixed Media Sand Grain šedý A4 160 g, 40 listů
Kód: 400110395Související produkty
KREUL akrylové barvy el Greco 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
236 Kč
Akrylové barvy Koh-i-Noor 162S0601 sada 6 x 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
414 Kč
Detailní popis produktu
Sand Grain - hrubá písková struktura je vhodá na suchou kresbu. Šedý skicák působí velice elegantně a vaše výtvory se díky němu stanou nevšedními!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3148950028389 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Akce
–5 %
Skicák XL Dry Mixed Media Sand Grain šedý A3 160 g, 40 listů
Skladem
(2 ks)
349 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
