Skicák Canson XL Dessin A4, 160g, 50 listů, kroužkový
Kód: 400039088Související produkty
Umělecké pastelky Faber-Castell Polychromos 110024 sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 081 Kč
ZDARMA
Derwent Procolour sada 36 uměleckých pastelek 2302507
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
1 723 Kč
–3 %
Pastelky Goldfaber 114736 sada 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
909 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Detailní popis produktu
Skicák neboli blok kreslících polokartonů Canson XL Dessing je ideálním papírem na pastelky, tužky, rudky a další suchá media. Kartony jsou svázány kovovou kroužkovou vazbou. Blok obsahuje 50 listů o gramáži 160 g/m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3148950074836 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson XL Skicák A4 90g 120 listů kroužková vazba
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
219 Kč
Canson XL Skicák extra bílý A4 90 g/m2 120 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
219 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
