Akrylové barvy EASY sada 24 barev
Kód: 927792Související produkty
Detailní popis produktu
Sada obsahuje 24 akrylových barev v hliníkových tubičkách o objemu 12 ml. Akrylové barvy vhodné pro školní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akrylové barvy v sadách |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5902693277927 |
| ? Typ barvy: | Základní |
| Obsah balení: | 24 barev |
| Sada: | Ano |
| Objem (ml): | 12 ml |
| Objem tubičky: | 12 ml |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
