Grafický papír - Canson Cagrain blok lepený A5 180g 30 listů
Kód: 400060609Související produkty
Umělecké pastelky Faber-Castell Polychromos 110036 sada 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 621 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148950104168 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson Cagrain blok lepený A4 30 listů 180 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
151 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
