Grafický papír - Canson Cagrain blok lepený A4 224g 30listů
Kód: 400060600Související produkty
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148950103956 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson Cagrain blok lepený A4 30 listů 180 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
151 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
