Grafický papír - Canson Cagrain blok kroužkový A5 180g 30 listů
Kód: 400060623Související produkty
Umělecké pastelky Faber-Castell Polychromos 110024 sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 081 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Detailní popis produktu
Blok Canson Cagrain obsahuje grafický papír o formátu A5 nebo A4 a tvrdosti 180g, nebo 224g. Je to velice kvalitní blok na kresbu suchými technikami, který snese i některé mokré techniky jako jsou: kvašové barvy a inkoust. Papír je přirozeně bílý s velmi jemným zrnem. Papír je naškroben, tudíž se nedrolí při opakovaném gumování. Formát bloku je A5 a A4. Má 2 provedení, a to blok lepený na horní krátké straně, nebo spirálový blok.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3148950104281 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson Cagrain blok lepený A4 30 listů 180 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
153 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
