Fabriano 1264 Sketch - skicovací blok A4, 90 g, 120 listů, drátěná vazba
Kód: 19100637Související produkty
Detailní popis produktu
Skicovací papír Fabriano 1264 má lehce slonovinový povrch s jemným zrnem.
Papír doporučujeme pro všechny techniky kreslení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348212034 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 120 |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
