Canson XL Mix Media skicák A5 300g 15 listů
Kód: 200001872Související produkty
Studio Gesso - univerzální akrylový šeps 1000 ml - bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
314 Kč
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 5 x 100 ml pastelové barvy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
405 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 12 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
664 Kč
Detailní popis produktu
Skicák Canson XL Mix Media v kroužkové vazbě je vhodný na různé smíšené techniky (jak suché - kresbu apod., tak i mokré - akvarelové techniky). Lze použít i na techniky akrylové, na temperu atd., kde se doporučuje použít jako základ šeps - gesso. Papír je bělený se střední zrnitostí o gramáži 300 g/m2. 15 listů v bloku A5. Dostupné formáty A3, A4 a A5.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3148950018724 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
Canson XL Mix Media skicák A4 300g 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
222 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
