Canson XL Mix Media skicák A3 300g 30 listů
Kód: 200807216Související produkty
Pastelky akvarelové 24 barev Faber Castell
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
245 Kč
Kvašové barvy Talens Art Creation Gouache 24 x 12ml
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
452 Kč
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 18 x 36 ml EFFECT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
910 Kč
Akce
–19 %
Akrylové barvy EASY sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
169 Kč
Akrylové barvy Marabu Acrylic Paints 6 x 12 ml - SHINY CLASSICS
Dočasně vyprodáno
162 Kč
KREUL akrylové barvy el Greco 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
236 Kč
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 3148958072162 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 30 |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
Akce
–5 %
Canson XL Mix Media skicák A4 300g 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
207 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
