Papír Canson XL Mix Media arch 50x65 cm 300g
Kód: 200801811Související produkty
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 5 x 100 ml pastelové barvy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
405 Kč
Akrylové barvy v kelímku Marabu Acrylic Paints set PASTELL 6x3,5ml
Dočasně vyprodáno
92 Kč
Akrylové barvy Marabu Acrylic Paints 6 x 12 ml - SHINY CLASSICS
Dočasně vyprodáno
162 Kč
KREUL akrylové barvy el Greco 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
236 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 24 x 12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
452 Kč
Akrylové barvy Marabu Acrylic Paints 6 x 12 ml - COLOR BLOCKING
Dočasně vyprodáno
154 Kč
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148958018115 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | 50 x 65 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
Akce
–5 %
Canson XL Mix Media skicák A4 300g 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
207 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
