Canson 1557 blok kroužk. 180g, A3+ 30 listů
Kód: 31412A005Související produkty
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Detailní popis produktu
Série bloků 1557 byla vytvořena jako výsledek 440 let zkušeností v oblasti výroby papíru určeného pro umělce. Tento čistě bílý, mírně texturovaný a nekyselý papír je vyrobený z výjimečné alfa celulózy, což je nejčistší forma celulózy bez přítomnosti dřevních vláken. Tento papír je klížený jak v jeho hmotě, tak na povrchu, což mu umožňuje snášet mnohonásobné vymazávání a opravy s lehkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3148950034311 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson 1557 blok lepený 180g A3 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
219 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
