Canson 1557 blok lepený 180g A4 30 listů
Kód: 204127414Související produkty
Umělecké pastelky Faber-Castell Polychromos 110024 sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 081 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Detailní popis produktu
Bloky a archy série 1557 byly vyvinuty k 440 výročí zkušeností Cansonu s výrobou papírů pro výtvarníky.
Jedná se o čistě bílý, nekyselý, mírně strukturovaný papír vyrobený z výjimečné, nejčistší celulózy bez dřevitých vláken. Papír je klížený ve hmotě i na svém povrchu a z toho důvodu snáší mnohonásobné gumování, opravy či jiné korekce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3148951274143 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Canson 1557 blok lepený 180g A3 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
219 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
