Canson 1557 blok kroužk. 180g, A5+ 30 listů
Kód: 31412A003Související produkty
Detailní popis produktu
Série bloků 1557 vznikla jako výsledek 440letých zkušeností s výrobou papírů pro výtvarníky. Čistě bílý, mírně strukturovaný nekyselý papír vyrobený z výjimečné celulózy alfa (nejčistší forma celulózy bez dřevitých vláken), klížený ve hmotě i povrchově, a proto ideálně snáší mnohonásobné vymazávání a korekce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3148950034250 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
