Canson 1557 blok kroužk. 180g, A4+ 30 listů
Kód: 31412A004Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi kvalitní bílý papír určený pro kresbu pastelkami a skicování tužkou. Díky jemné zrnitosti je též vhodný pro kresbu uhly nebo pastely. Papír je v gramáži 180g/m2. Z nabídky si vyberte lepenou (lepeno na kratší straně) nebo kroužkovou vazbu v kovové spirále a formát A5, A4, A3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 3148950034281 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
