Akvarelový blok DISKOBOLOS A5 230g, 20 listů
Kód: 000036Související produkty
Koh-i-Noor ANILINKY - brilantní vodové barvy 48 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Na cestě k nám
371 Kč
Tip
Akvarelové barvy SONNET 35411590 - sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(15 ks)
362 Kč
Kuretake Gansai Tambi metalické akvarelové barvy 24 ks – limitovaná iridescentní sada
Skladem
(1 ks)
1 566 Kč
Vodové barvy Faber Castell 21 barev 30 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
179 Kč
Akvarelové barvy Mungyo Gallery Professional pastelové, 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
480 Kč
Novinka
Akvarelové barvy White Nights Metamorphosis, sada 12 × 2,5 ml, kovová kazeta s paletou
Dočasně vyprodáno
680 Kč
Detailní popis produktu
Hledáte kvalitní papír za dobré peníze? Jackpot! Právě jste narazili na ten pravý. Bloky z této řady nabízí všestranné využití. Jejich velkou výhodou je ochrana proti pokroucení listů při práci ve formě vrstvy lepidla, které je naneseno okolo celého bloku.
Karton v bloku je vhodný pro: akvarel, tempera, ocelotisk, mědětisk, litografie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595232700351 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
