Akvarelový blok DISKOBOLOS A4 230g, 20 listů
Kód: 000011Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte kvalitní papír za dobré peníze? Jackpot! Právě jste narazili na ten pravý. Bloky z této řady nabízí všestranné využití. Jejich velkou výhodou je ochrana proti pokroucení listů při práci ve formě vrstvy lepidla, které je naneseno okolo celého bloku.
Karton v bloku je vhodný pro: akvarel, tempera, ocelotisk, mědětisk, litografie
-
DISKOBOLOS
- buničinový, nehlazený, plošná hmotnost 230 g/m2, mírně nažloutlý, určený pro akvarel, kresbu temperou, ocelotisk, měditisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8595232700115 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
