Akvarelový blok DISKOBOLOS A3 230g, 20 listů
Kód: 005986Související produkty
Novinka
ZDARMA
Luxusní sada akvarelových barev White Nights 48 ks v modré dřevěné kazetě s příslušenstvím
Dočasně vyprodáno
4 910 Kč
FineTec Premium F7001 Antique Tones - akvarelové perleťové a metalické barvy, sada 6 barev
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Akvarelové Pastely Mungyo Gallery Watercolor Crayons - 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
357 Kč
FineTec F0600 akvarelové barvy Pearl Metalics 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 149 Kč
Akvarelové barvy SONNET 3541138 - sada 16 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(13 ks)
260 Kč
Kuretake Gansai Tambi - Akvarelové barvy sada 48 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 541 Kč
Detailní popis produktu
Hledáte kvalitní papír za dobré peníze? Jackpot! Právě jste narazili na ten pravý. Bloky z této řady nabízí všestranné využití. Jejich velkou výhodou je ochrana proti pokroucení listů při práci ve formě vrstvy lepidla, které je naneseno okolo celého bloku.
Karton v bloku je vhodný pro: akvarel, tempera, ocelotisk, mědětisk, litografie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8595232759861 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
