Štětec plochý jemný přírodní vlas č. 12
Kód: 9903-12Související produkty
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 18 x 36 ml EFFECT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
910 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 12 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
664 Kč
Akrylové barvy Marabu Acrylic Paints 32 x 3,5 ml + 2 x 59 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
506 Kč
Akce
–17 %
Akrylové barvy EASY sada 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(9 ks)
89 Kč
Sada akrylových barev Talens Amsterdam 24x20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
1 039 Kč
Akrylové barvy Marabu Acrylic Paints 6 x 12 ml - COLOR BLOCKING
Dočasně vyprodáno
154 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní štětec pro malbu olejovými, akrylovými, temperovými i akvarelovými barvami. Jemný tmavý hovězí ušní vlas je vhodný na ne příliš pastovité barvy. Délka vlasu je střední, násadka je krátká dřevěná červeně lakovaná s označením čísla štětce. Zděř niklovaná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché štětce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 149950 |
| ? Provedení štětce: | Krátký |
| ? Přírodní vlas: | Hovězí ušní vlas |
| ? Doporučené použití: | Hobby, škola, olej, akvarel |
| ? Vlas: | Přírodní jemný |
| Šířka štětce: | 11,5 mm |
| Délka vlasu: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
