Náčrtník MUSE Drawing 150 g, 20 listů, 24 x 32 cm
Kód: PB-GB-020-033Související produkty
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
Detailní popis produktu
Studentský papír na kresbu tužkou a jinými suchými médii (rudka, uhel, pastel, pastelka, pero). Archy jsou lepeny na jedné straně do bloku o 20 listech. Muse Drawing má středně tvrdý papír, který je ideální na kresbu do školy i do uměleckých kroužků, má tvrdost 150g/m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4823088213010 |
| Formát papíru: | 24 x 32 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 18 x 24 cm
Dočasně vyprodáno
136 Kč
Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 24 x 32 cm
Dočasně vyprodáno
199 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
