Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 24 x 32 cm
Kód: PB-GB-015-037Související produkty
Vodové barvy Faber Castell 21 barev 30 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
179 Kč
Akvarelové barvy Leningrad 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
915 Kč
Akce
–7 %
Akvarelové pastelky GRIP 2001 Faber-Castell 36 ks plechový obal
Dočasně vyprodáno
853 Kč
Tip
Akvarelové pastelky White Nights 48 ks v papírové krabičce, Nevskaya Palitra
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
698 Kč
ZDARMA
Mistrovské akvarelové pastelky Nevskaya Palitra - White Nights 72 barev, plechový obal
Skladem
(1 ks)
1 886 Kč
Detailní popis produktu
Studentský akvarelový papír v bloku s 15 listy o gramáží 300 g/m2. Blok Muse Aquarelle má silné bílé archy lepené na jedné straně bloku. Papír je určen na akvarelové barvy, vodové barvy, akvarelové pastelky a podobné techniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4823088213058 |
| Formát papíru: | 24 x 32 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 18 x 24 cm
Dočasně vyprodáno
136 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
