Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarelle 220 g, 20 listů, A4, kroužková vazba
Kód: PB-SC-020-302Související produkty
FineTec Premium F7001 Antique Tones - akvarelové perleťové a metalické barvy, sada 6 barev
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
FineTec Premium F7002 High Chroma - akvarelové perleťové a metalické barvy, sada 6 barev
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Akvarelové barvy SONNET 3541138 - sada 16 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(13 ks)
260 Kč
Novinka
ZDARMA
Luxusní sada akvarelových barev White Nights 48 ks v modré dřevěné kazetě s příslušenstvím
Dočasně vyprodáno
4 910 Kč
Detailní popis produktu
Studentský akvarelový papír vhodný pro akvarelové barvy, vodovky, akvarelové pastelky a akvarelové fixy.
Kroužkový blok obsahuje vysoce kvalitní papír na akvarel.
Gramáž: 220g/m2
Formát: A4
Obsah: 20 listů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4823088224689 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 24 x 32 cm
Dočasně vyprodáno
199 Kč
Akvarelový papír v bloku MUSE Aquarell 300 g, 15 listů, 18 x 24 cm
Dočasně vyprodáno
136 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
