Canson Hedvábný papír 20 g, 0,5x5 m - 01 bílý
Kód: 200992659Detailní popis produktu
Hedvábný papír Canson je ideální jako papír na výrobu draka, pro balení dárků, výplně dutin v dárkových krabicích a pod.. Papír je v roli 5 m, široký 50 cm, bílý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 3148959926594 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | Role |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Hedvábný |
| Použití: | Dekorace, balení, tvoření |
| Gramáž: | 20 g/m2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
