Canson Hedvábný papír 20 g, 0,5x5 m - 29 černý
Kód: 200992671Související produkty
Detailní popis produktu
Hedvábný papír Canson je ideální pro balení dárků, výplně prázdných prostor v dárkových krabicích a pod. Papír je v roli 5 m, široký 50 cm, 20 g/m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krepový a hedvábný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 3148959926716 |
| Barva: | černá |
| Formát papíru: | Role |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Hedvábný |
| Použití: | Dekorace, balení, tvoření |
| Gramáž: | 20 g/m2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
