Fabriano Watercolour Cold Press - blok na akvarel středně hrubý povrch 18x24 cm, 300 g, 20 listů, lepený
Kód: 73611824Související produkty
Akrylové barvy Marabu Acryl Color sada 18 x 36 ml Basic
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
859 Kč
Akrylové barvy v kelímku Marabu Acrylic Paints set PASTELL 6x3,5ml
Dočasně vyprodáno
92 Kč
Akrylové barvy Koh-i-Noor 162S0601 sada 6 x 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
414 Kč
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Fabriano Watercolor je vyroben z vysoce kvalitní směsi bavlny a celulózy bez ligninu. Akvarelový papír Fabriano Watercolor je vyroben z vysoce kvalitní směsi bavlny a celulózy bez ligninu.
Nepřítomnost kyselin zaručuje neměnnost papíru v čase. Poměr kvalita/cena tohoto papíru zaručuje výjimečnou nabídku pro studenty výtvarných škol i pro ty, kteří se rádi věnují malířským technikám. Ideální pro: akvarel, temperu, kvaš, akryl, tuš a kresbu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348173564 |
| Formát papíru: | 18 x 24 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Fabriano Watercolour Cold Press 24x32 300g 12l, akvarelový blok, středně hrubá textura
Skladem
(2 ks)
222 Kč
Fabriano Watercolour Cold Press 26x36 200g 12l, akvarelový blok, středně hrubý povrch
Skladem
(1 ks)
245 Kč
Fabriano Watercolour Cold Press - blok na akvarel středně hrubý povrch 18x24 cm, 300 g, 12 listů, lepený
Dočasně vyprodáno
139 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
